.

Firma Profili

 

 

ÇALIŞKAN KAMELYA; Konya'da Kamelya imalat, satış ve montajı alanında hizmet vermektedir.


Kamelya ve pergoleleri evimizin bahçesinde, parklarda, açık alanlarda ve daha pek çok mekanda görebilmekteyiz. Kamelya vepergolelerin kullanım amacı gölgelik ve dinlenme amaçlıdır.


İmalat Halkamızın İçinde;.


Farklı tip ve modellerde demir kamelya, ferforje kamelya, ahşap ve demir kamelya, demir pergole, ferforje pergole ile bahçe salıncakları yer almaktadır. Ürünün nasıl olması gerektiğine karar verin. Biz, istediğinizin aynısını hayata geçirelim.


Kamelyalar, peroleler, Bahçe salıncakları, genellikle açık hava kullanımı için tasarlanmış ürünlerdir. Salıncaklar, bir çerçeve veya ağaç dalı gibi sabit bir destek üzerine monte edilir ve genellikle dört veya iki noktadan asılıdır. Bahçe salıncakları, insanların dinlenmek, sallanmak ve keyifli zaman geçirmek için kullanabileceği rahatlatıcı bir açık hava ekipmanıdır.


Kamelya imalatı, kamelya imalatcıları, demir kamelya fiyatları konya, demir kamelya modelleri, altıgen kamelya fiyatları, demir kamelya modelleri fiyatları, kamelya modelleri görseller,bahçe kamelya modelleri, Kamelya imalatı, kamelya imalatcıları, demir kamelya, konya demir ahşap kamelya, altıgen kamelya fiyatları, demir kamelya modelleri fiyatları, Konya demir kamelya, kamelya pergole, bahçe salıncağı, altıgen ahşap kamelya, kare kamelya, ahşap çardak yapımı, ahşap kamelya, bahçe kamelyası